Kayserili sporcu Burcu Subatan, İstanbul’da gerçekleşen 28. Balkan Salon Atletizm Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.
İstanbul’da 21 ülkenin katılımıyla gerçekleşen 28. Balkan Salon Atletizm Şampiyonası’nda mücadele eden Kayserili sporcu Burcu Subatan gümüş madalya kazandı. Başarılı sporcu büyükler kategorisinde 1500 metrede ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, başarılı sporcu Burcu Subatan ve antrenörü Bahar Doğan’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
AA, DHA, İHA tarafından geçilen tüm haberler, MarmaraPost.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Ajanslardan gelen haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.